Rehabilitacja Chełmek

Rehabilitacja / masaż -  Oświęcim Libiąż Chrzanów Chełmek Bieruń Chełm Śląski

„Szlachetne zdrowie,
nikt się nie dowie,
jako smakujesz, aż się zepsujesz
"

Jestem mgr rehabilitacji medycznej i mieszkam w Chełmku. Rehabilitacją zajmuje sie około 10 lat. Ukończyłem AWF Katowice, odbyłem staż w Niemczech oraz pracowałem w wielu ośrodkach. Miedzy innymi w Szpitalu Powiatowym, w Fundacji Ziemi Oświęcimskiej na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, oraz NZOZ Multimed na Oddziale Rehabilitacji Medycznej. Miedzy czasie prowadziłem już swoją działalność. Początkowo w domu klienta, a następnie otowrzyłem swój gabinet rehabilitacji w Bobrku w Ośrodku Ikarion. Moja wiedza i umiejętności nie pochodzą tylko z skończonych studiów, praktyki zagranicznej, czy też z pracy w wielu placówkach, ale takze z wielu kursów.

Kursy te są prowadzone w całej polsce, przez zagranicznych instruktorów. To między innymi kurs Ackermanna, gdzie zdobyłem tytuł mistrzowski z chiropraktyki, kurs plaatsmana zakończony egzaminem z najlepszym wynikiem, oraz kurs Kalterborna-Evienta. Są to kursy z terapi manualnej, czyli ustawianie kręgosłupa i stawów obwodowych. Ukończyłem też kurs Bobath dla dorosłych, gdzie zdobyłem wiedze i umiejętności w pracy z osobami po udarach mózgu i uszkodzonym układem nerwowym. Oprócz tego zajmuje sie masażem klasycznym i limfatycznym, rehabilitacją po urazach oraz prowadze rehablitacje dzieci.

Rehabilitacja Chełmek

Od roku prowadze tylko swoją działalnośc co wpłyneło na moją dostępność i skróciło kolejke w moim gabinecie. Myśle, że jestem jedynym rehabilitanten w Chełmku z taką wiedzą i umiejętościami. Prowadze bardzo trudnie i specjalistyczne zabiegi.Mam bardzo duże doświadczenie w pracy, wielu zadowolonych klientów, którzy tworzą moją najlepszą reklamę.

Słowa kluczowe: Chełmek, rehabilitacja, Gorzów, Bobrek, w Chełmku

Zakres usług

Poniżej przedstawiam Państwu krótką listę usług, jakie oferuje. W przypadku pytań dotyczących metody leczenia oraz ich skuteczności prosze o kontakt