Rehabilitacja Oświęcim

Rehabilitacja / masaż -  Oświęcim Libiąż Chrzanów Chełmek Bieruń Chełm Śląski

„Szlachetne zdrowie,
nikt się nie dowie,
jako smakujesz, aż się zepsujesz
"

Jestem magistrem rehabilitacji i w zawodzie jestem już od 10 lat. Rehabilitacje w Oświęcimiu i okolicy prowadze od samego początku mojej kariery. Pracowałem w wielu ośrodkach i mam dobre rozeznanie co inne firmy oferują. Pracowałem w Szpitalu Powiatowym, w Fundacji Ziemi Oświęcimskiej na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, oraz NZOZ Multimed na Oddziale Rehabilitacji Medycznej. Jednocześnie prowadziłem przez te lata swoją działalność. Najpierw w domu klienta, następnie otworzyłem gabinet w Bobrku w Ośrodku Ikarion.

Rehabilitacja Oświęcim

Głównymi specjalizacjami moimi jest terapia manualna, potocznie ustawianie kręgosłupa oraz praca po udarach mózgu i uszkodzeniach mózgu. Także świadcze usługi w zakrasie masażu, rehabilitacji po kontuzjach i wypadkach, gimnastyke korekcyjną dzieci oraz drenażu limfatycznym. Swoje doświadczenie i wiedze opierałem nie tylko na to co nauczyłem sie na studiach, ale także na praktyce zagranicznej w Niemczech i wielu kursach specjalistycznych prowadzonych w całej polsce przez zagranicznych instruktorów. Moim umiejętnoscią zaufało już tysiące pacjentów, którzy byli w 100% zadowoleni. Są oni moją najlepszą reklamą!

Słowa kluczowe: Oświęcim, rehabilitacja, Zaborze, w Oświęcimiu

Zakres usług

Poniżej przedstawiam Państwu krótką listę usług, jakie oferuje. W przypadku pytań dotyczących metody leczenia oraz ich skuteczności prosze o kontakt